niedziela, 24 stycznia 2010

Stop cenzurze internetu !

Hasło, o ile bardzo szczytne (bo kto z internautów chciałby w tej kwestii podzielić los Chińczyków....? ) to demonstracja bardzo nieliczna. Na pewno odstraszał mróz, minus 15*C wymaga arktycznego przygotowania ;-) Poza tym, trzeba przyznać, że akcja była bardzo kiepsko rozreklamowana. Ciekawe czy takie akcje są faktycznie w stanie coś zmienić...?


Sympatyk akcji jak mniemam :-)

Pióro zaprawdę silniejsze jest od miecza....No, cyfrowe "pióro".

6 komentarzy:

 1. Macieju - takie akcje na pewno zaznaczają, że cenzura ma swoich przeciwników. Nie mniej jednak jeśli nic nie wniosą do tematu to jestem pewny, że powstanie bardzo silna opozycja i "cenzura" będzie musiała ustąpić.
  Świetny klimat fotek - jak zwykle zresztą.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie dość, że zdjęcia bardzo dobre (świetna gra cieni na tych kurtkach), to jeszcze duża dawka humoru, rozbawiłeś mnie do łez. Pan z foty no.2 przypomina mi stereotyp internauty wg byłego premiera Jarosława K., bardzo barwna postać.
  A swoją drogą, jak Ty trafiłeś na takowe wiekopomne wydarzenie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Orpheo: ja mam tylko nadzieję, że jednak nie będzie konieczności walczyć o wolność słowa.

  Mikołaj: słodzisz mi za bardzo ;-) Pan z 2ki przykuł moją uwagę od samego początku. A info o tym "wydarzeniu" znalazłem bodajże na jakimś forum...Z resztą, chyba co tydzień jest jakaś demonstracja ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przeszkadza ci życie na słodko? :P
  Demonstracja co tydzień? => rozpieszcza was ta miejscowość

  OdpowiedzUsuń
 6. Może przesadziłem - ale co i rusz to jakiś ruch obywateli się zdarza. Może to i dobrze - ludzie pokazują, że coś im się nie podoba.
  Dziś skończyłem paczkę ptasiego mleczka :-D

  OdpowiedzUsuń