piątek, 4 listopada 2011

Park Natoliński - PhotoDay 13


Trzynasty PhotoDay umożliwił blisko setce osób zwiedzanie Parku Natolińskiego, który na codzień jest niestety zamknięty. A to za sprawą obecności filii Kolegium Europejskiego, które to najwyraźniej nie życzy sobie aby osoby niepowołane miały dostęp do ich terenu ;-)

Zapraszam na wirtualną wycieczkę:

Park jesienią wygląda pięknie:

Chwilowo zafascynowały mnie latarnie:


"Sześciokąty" nieco inne niż zwykle:W tle taras pałacowy:


Kilka zdjęć wnętrza Pałacu Potockich, znajdującego się na terenie Parku:

Ławeczka:Przy wejściu do pałacu:Kolejny samotny liść :Znów taras:


Lew broniący Mostu Mauretańskiego:Gryfy:Taras pałacowy w szerszym ujęciu:Plafon w Salonie Otwartym:Furtka:


Strumień w dolnym parku:Nieco mroczna przyroda:Ruiny akweduktu, który nigdy nie był (ani nie miał być) akweduktem ;-) Wzniesiony tylko po to, aby cieszyć oczy ;-)Na koniec park w ujęciu podobnym do zdjęcia otwierającego relację :Dzięki MMWarszawa za kolejną miłą okazję do robienia zdjęć :-)

8 komentarzy:

 1. Dziękuję :)


  Przepięknie tam ...
  No i zdjęcia to przepięknie oddają.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że Ci się podobają :-)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia świetne, ale pałace, parki i zielsko w ogólności to ja nie teges - znaczy lubię na żywo, ale na zdjęciach to nie bardzo mnie ciekawi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyznam, że czekałem na tą twoją relacje odkąd zobaczyłem twoje skupione oblicze na zdjęciach z tego wydarzenia ;) no i nie zawiodłem się.
  Zdjęcia które szczególnie przypadły mi do gustu: listek, kostka, pałac potockich z dwoma oknami, świeczki przy lustrze, ławeczka i moje osobiste the best - jesiennie. Cudne klimat.

  OdpowiedzUsuń
 5. I am I: Przyrodę najlepiej podziwiać na żywo, to oczywiste :-) Tym razem zdjęcia mają większy niż u mnie zazwyczaj charakter dokumentalny.

  Misiek: Dzięki ;-) Zauważ, że większość zdjęć nazwałem "jesiennie" :-D Nie jestem za dobry w tytułowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ech, aż szkoda że ta piękna jesień już się kończy - a przed nami słota i zima brrr. Pocieszam się tym, że jakoś w tym roku bardzo szybko lecą mi dni więc już niedługo wiosna, a i zimą będziemy mogli fajnie fotografować :)

  OdpowiedzUsuń
 7. W tym roku jesienna aura nas mocno rozpieszcza, ale to już ostatnie dni ciepła i słoneczka... Zdjęcia bardzo fajnie oddają klimat jesieni :)

  OdpowiedzUsuń